Dotace – dotační služby pro školy

Za minimum administrativní práce získáte maximum finančních prostředků pro Vaši školu.

Jak Vám usnadníme práci?

1. Domluvíme se na osobní schůzce
  2. Zjistíme konkrétní situaci a zpracujeme analýzu potřeb
  3. Vybereme pro Vás nejlepší výzvu
  4. Zpracujeme projektovou žádost
  5. Zajistíme administraci projektu

Díky vzájemné spolupráci získáte finanční prostředky pro požadované aktivity Vaši školy.

Domluvíme se na osobní schůzce

V případě zájmu o spolupráci se domluvíme na osobní schůzce, kde probereme možnosti spolupráce.

Neváhejte a kontaktujte mne ohledně získání bližších informací nebo domluvení schůzky na telefonním čísle: 776 025 988 Mgr. Monika Mackovíková nebo na e-mailu: monika.mackovikova@net-university.cz.  Těším se na naši spolupráci.

Zjistíme konkrétní situaci a zpracujeme analýzu potřeb

Vaše škola má jistě specifické potřeby a požadavky. Proto nejprve zjistíme Vaši aktuální situaci v oblasti stávajícího technického a materiálního zázemí, v oblasti lidských zdrojů a priority v oblasti dalšího rozvoje.

Provedeme vstupní analýzu:

• Materiálních potřeb
  • Rozvoje lidských zdrojů
  • Sociálního klimatu lokality

Vybereme pro Vás nejlepší výzvu

Máme přehled o aktuálních dotačních programech a výzvách, seznámíme Vás s nimi a také připravíme návrh možností pro jejich využití.

Zpracujeme projektovou žádost

Na základě analýzy potřeb a v souladu s cílem dané výzvy Vám zpracujeme projektovou žádost.

Zajistíme administraci projektu

S minimem Vaši administrativní práce a času strávených na seznámení se s výzvou, Vám zajistíme maximální přísun finančních prostředků pro Vaši školu.

Zajistíme administraci projektu:

• Pro správné vyřízení dotační výzvy je nutná pravidelná komunikace se zástupci Vaši školy a také poskytovatelem dotace.
  • Je nutné zajistit plnění povinností vycházejících z harmonogramu projektu.
  • Vypracujeme za Vás monitorovací zprávy.
  • Zajistíme realizaci výběrových řízení.
  • Pomůžeme Vám s řešením potřebných změn.
  • Zpracujeme žádost o platby.

dotace-skoly_graf