ICT kurzy – Jak ovládnout MS Word, MS Excel, MS PowerPoint a Google Apps

• Potřebujete rychle napsat firemní nabídku včetně perfektně zpracované kalkulace?
  • Máte prezentovat Vaše výrobky či služby a chcete vytvořit perfektní firemní prezentaci, která zaujme?
  • Chcete mít celou svoji kancelář stále s sebou a po ruce (diář, smlouvy, faktury, dokumenty)?

Zúčastněte se našich kurzů a naučíte se používat počítačové programy a online nástroje tak, že Vám usnadní Vaši náročnou manažerskou práci.

Proč naše kurzy?

• Vycházíme z Vašich požadavků a dovedností. Naučíme Vás přesně to, co potřebuje pro svou práci s danými programy znát.
  • Školení se účastní malá skupina lidí – máme tak více času se zabývat konkrétními Vašimi dotazy.
  • Můžeme být školen přímo u Vás v kanceláři nebo doma, a to díky webináři přes Skype nebo Unifor Echo.
  • Jsme flexibilní – můžeme se domluvit na čase, který Vám vyhovuje.
  • Podklady ke kurzům naleznete v systému LMS Unifor – kde Vám budou přístupné po dobu 1 měsíce.
  • Kurzy se uskuteční v případě min. počtu 3 účastníků.

V ceně školení obdržíte

• tištěné materiály
  • 30 minut individuálního poradenství zdarma (běžná cena 1.100,- Kč)
  • přístup k materiálům v LMS Unifor po dobu 1 měsíce

Jak bude každý kurz probíhat?

Nabízíme dvě možnosti účasti na kurzech:

1. Prezenční kurz v sídle společnosti NET UNIVERSITY s.r.o.
  2. Online kurz prostřednictvím služby LMS Unifor nebo služby Skype

Kurz probíhá tak, že v první části nejprve společně probereme danou látku (teoretická část), zodpovíme případné dotazy k tématu.

Poté v druhé části si procvičíte na počítači právě nabyté vědomosti na cvičeních. Po celou dobu Vám asistuje lektor a individuálně radí.

Informace o kurzech:

> Vytvářím… dokumenty, smlouvy, nabídky… v MS WORD

word

Na kurzech Microsoft Word budete vytvářet textové dokumenty, pohybovat se v nich a formátovat je.

Vyzkoušíte si práci s tabulkami, grafy a dalšími grafickými prvky.

Osvojíte si pokročilé techniky práce s dlouhými dokumenty, vytvoření obsahu, rejstříků a seznamu obrázků a tabulek.

> Počítám… kalkulace, rozpočet … v MS EXCEL

excel

Na kurzech Microsoft Excel se naučíte vytvářet tabulky, pohybovat se po tabulkách, plnit je daty, formátovat vzhled buněk a textu a celé tabulky graficky upravovat.

Budete provádět výpočty pomocí vlastních vzorců a funkcí a seznámíte se s tvorbou a formátováním grafů.

Naučíte se i pokročilejším technikám zpracování údajů v Excelu jako je zamykání, používání šablon a rozšířené kopírování.

Budete sestavovat složitější vzorce a naučíte se filtrovat seznamy na listu.

> Prezentuji… firmu, zboží, službu… v MS POWERPOINT

powerpoint

Na kurzech Microsoft PowerPoint se naučíte vytvářet prezentace, do nichž budete vkládat text, obrázky, grafy, tabulky, diagramy a další objekty.

Budete při tom využívat již připravená rozložení snímků nebo si vytvářet vlastní pomocí předloh.

Naučíte se vytvářet šablony, barevná schémata a předlohy.

Nastavíte vlastnosti promítané prezentace včetně přechodů, animačních efektů, časování a poznámek.

> Organizuji … svou online kancelář díky GOOGLE APPS

google-apps

Naučíte se pracovat s kancelářským balíkem Google aplikací, který máte na Internetu k dispozici zadarmo.

Seznámíte se se službou Gmail,Google Dokumenty a Disk, Google Kalendář, Hangouts).

Kurz je určen pro pracovníky především menších a středních firem, které nechtějí příliš investovat do své IT infrastruktury a přitom chtějí využívat vyspělé moderní technologie pro týmovou spolupráci (komunikace, plánování času, týmová tvorba dokumentů, sdílení informací, vzdálený přístup k informacím)