Pro státní a veřejnou správu

V dnešní době je neustálé vzdělávání a zvyšování kvalifikace nutností nejen ve firemním sektoru, ale i ve veřejné a státní správě. Zvláště, když stejný typ školení potřebují absolvovat úředníci napříč republikou.

Řešení

V těchto případech je vhodné použít moderní nástroje pro distanční vzdělávání. A vzdělávat např. úředníky z krajských úřadů online. Stačí mít sofistikované nástroje pro online vzdělávání, od vzdělávacího portálu, přes e-learningový systém až po systémy pro online testování a dotazníky. Stačí studovat z pohodlí kanceláře v regionu, nebo z domova.

„Justiční akademie vytvořila ve spolupráci s firmou NET University novou koncepci vzdělávání odborného personálu justice. Při vytváření e-learningového obsahu programů oceňujeme schopnost přizpůsobit se individuálním požadavkům zákazníka na technickou funkčnost e-modulů, profesionální projektový přístup k řízení a v neposlední řadě také výbornou a vstřícnou komunikaci.

Mgr. Jana Čechová, vedoucí vzdělávání odborného personálu, Justiční akademie Kroměříž