ICT kurzy (DVPP) – šablony


Pro ředitele škol a školských zařízení, učitele základních a středních škol jsme připravili nové ICT kurzy financovatelné ze šablon. Využijte jedinečné nabídky kvalitních kurzů, které budou lektorovat zkušení odborníci.    


PF 2017


Přejeme Vám šťastný nový rok 2017. Tým NET UNIVERSITY


Radostné Vánoce

Radostné Vánoce


Krásné prožití svátků vánočních Vám přeje tým NET UNIVERSITY.


povez II

DOTAČNÍ SLUŽBY PRO ŠKOLY


Peníze pro Vaši školu? Ano. Díky dotacím.

Za minimum administrativní práce získáte maximum finančních prostředků pro Vaši školu.

Jak Vám usnadníme práci?
  1. Zjistíme konkrétní situaci a provedeme analýzu potřeb
  2. Vybereme nejvhodnější výzvu
  3. Zpracujeme projektovou žádost
  4. Zajistíme administraci projektu
Díky vzájemné spolupráci získáte finanční prostředky pro požadované aktivity Vaši školy. Více informací naleznete zde nebo nás kontaktujte na e-mail: university@net-university.czVánoční NET Locker


Ještě nemáte docházkový systém? 

Právě teď je ideální čas na jeho pořízení. Využijte nabídky do 18. 12. 2016. A jaká bude?
Napište nezávazně na mail university@net-university.cz a obratem Vám ji pošleme. Uvidíte, že budete překvapeni. Čím dříve odpovíte, tím větší výhody získáte. Více informací o NET Locker naleznete zde. 


Přístupový a docházkový systém NET Locker


NET Locker je spolehlivý systém kontroly vstupu a docházky Vašich žáků, učitelů nebo zaměstnanců. Žáci, učitelé i zaměstnanci mají přiděleny čipy a role, u vstupu si pípnou čipem a dveře se jim v nadefinované časy otevřou, jednoduché, účelné, přehledné...
  • role mají nastavena práva vstupu do různých zón v určitých časech.
  • čtečky jsou vhodné pro venkovní i vnitřní prostředí (vchody do budovy, klece na kola, šatny, kanceláře, učebny, sborovny, atd.)
  • světelná a zvuková signalizace přečtení čipu, otevírání i odmítnutí
  • záznam průchodů a jejich vyhodnocení
Pokud ve Vaší škole nebo firmě přístupový systém pro evidenci průchodů žáků, studentů či zaměstnanců zatím nemáte, není nic jednoduššího než nám napsat nebo zavolat. Systém NET Locker Vám představíme a uděláme Vám takovou cenovou nabídku, která Vám nedá spát. Jednoduše to budete chtít mít taky:-). Více informací o NET Locker najde zde.


Přestěhovali jsme se


Během léta jsme se přestěhovali do nové provozovny v moderní budově na ulici Technologická v Olomouci. Přijďte se podívat, jak to u nás na nové adrese, v novotou vonící, mladistvě laděné firemní budově, vypadá :). Rádi Vás na osobní schůzce seznámíme s tím, jaké možnosti se v oblasti vzdělávání a dotací na vzdělávání právě pro Vás nyní nabízejí. Těšíme se na viděnou! Fakturační adresa zůstává stejná, tzn. U Cukrovaru 5a, 779 00 Olomouc.


Studovat můžete i během prázdnin nebo dovolené


Studovat na cestách? I to je již možné s LMS Unifor! Připravili jsme pro Vás nový modul offline čtečky studijních materiálů - Unifor Reader. Tato aplikace Vám umožní studování veškerých materiálů nezávisle na připojení internetu a můžete tak studovat např. na cestách, na dovolených, atd. Právě nyní je ta vhodná příležitost tento modul pro studium vyzkoušet, co říkáte? Více o novém modulu Unifor Reader se dozvíte zde.
Dotace na Podnikové vzdělávání zaměstnanců


Víte, že byla vyhlášena výzva č. 43 - Podnikové vzdělávání zaměstnanců? Výzva je zaměřena na školení zaměstnanců a jejím cílem je zvýšit jejich odbornou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí. Žádosti je nutné podat do 31. 8. 2016, takže ke zpracování není příliš mnoho času. Více informací naleznete zde.