Výzva č. 57 a výběr vhodného řešení

Určitě nyní pečlivě vybíráte, který dodavatel jazykových kurzů formou blended learningu je pro Vaše žáky a učitele nejvhodnější… je to nejspíš těžké rozhodování, nicméně chceme podpořit národní cítění a hrdost na české produkty a služby.
Na trhu totiž o peníze z této výzvy „bojují“ i silní zahraniční hráči, nadnárodní firmy, které peníze následně odvádějí mateřským firmám v zahraničí….
Naše doporučení je, vybírejte rozumem, ale i srdcem a s ohledem na dlouhodobou spolupráci… ne vše, co je zahraniční, a má dobrou reklamu a marketing, je vhodné pro užití v českých školách….
NET University s.r.o. je ryze česká firma se sídlem v Olomouci, se kterou můžete spolupracovat na dlouhodobé bázi. Kromě jazykových kurzů formou blended learningu nabízíme i e-learningový nástroj jako takový, školní informační systém, nástroje pro online testy a dotazníky…máme Vám tedy i po skončení výzvy č. 57 co nabídnout;-)

Hodně zdaru při výběru správného dodavatele;-)